קצת על עצמנו

.

משתלת כל צבעי המים היא

משתלת ייצור , גידול ומכירה של צמחי מים הנמצאת במושב בניה הממוקם בצפונו של גוש ישובי גדרות בין יבנה לגדרה

המשתלה החלה בשלהי שנות ה-90 כתחביב מצמח אחד שקיבל הבעלים והמייסד של המשתלה גבי זיגלבוים.במרוצת השנים התחזק התחביב ,גדלה האהבה לצמחים הייחודיים ונוספו עוד ועוד זנים של צמחי מים ופתרונות מיוחדים לתחום זה הופיעו בד בבד

כאשר החלו להגיע אנשים אשר גילו התעניינות בתחום החליט גבי זיגלבוים לעשות את המעבר והקים את משתלת כל צבעי המים, כשהוא חורט על דגלה את ערכי האמינות השירות והאיכות. בנוסף לכך החליט גבי שכל הקשור לעיסוקו יהיה ירוק וידידותי לסביבה ולהתאים את הצמחים הייחודיים הללו כמעט לכל מיקום בו ירצה אדם ליהנות מיופים בארצנו.

במשתלה מגוון רחב של צמחי מים כמו: נימפיאות פורחות יום וגם פורחות לילה, לוטוסים, צמחי גדה כמו גומא לסוגיו קנה ועוד וצמחים צפים כמו עדשיות מים יקינטון וחסות מים.

במשתלה קיימת באופן קבוע תצוגה של כ-50 זני נימפיאות ומבחר פתרונות לכלי אחסון לצמחי המים. כחלק מהשרות במשתלה ניתן ייעוץ להקמת בריכות נוי ופתרונות בהתאמת צמחים למיקומים הנדרשים בכל רחבי הארץ.

כאמור חרטנו על דגלנו את השמירה על סביבה ירוקה ושימוש בתהליכים אקולוגים ירוקים,כל הטיפול בצמחים החל מהגידול דרך בריכות התצוגה ועד צמחי מכירה נעשה ללא שימוש בדשנים וחומרים כימים.אנו משתמשים בפתרונות מן הטבע לבעיות של אצות ושבלולים. כחלק מן החזון הירוק אנו מגדלים צמחים לאגנים ירוקים לטיהור ושיפור איכויות המים.

המשתלה פתוחה ביום ו בין השעות 09:00-17:00 . ובימי א-ה בתאום טלפוני 050-7661553/41

לחץ כאן לייעוץ בנושא

טלפוני ליצירת קשר

גבי - 050-7661553
גיא - 050-7661541
ניר - 050-5721878
contact@waterflower.co.il